| alexx102428 a întrebat:

De ce a fost demis Marius Sumudica din functia de antrenor de la Concordia Chiajna?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Arkadiene, ce cersetor de funde mai esti. Da, a fost demis. Pe ce lume traiti, chiar in alta parte nu gaseai informatia asta despre Sumudica, decat pe TPU?

| Arkadian93 a răspuns:

Salut, in caz de nu ai vazut la stiri iti spun eu, din cauza ca nu isi facea treaba cum trebuie si el a fost pus raspunzator pentru rezultatele slabe din ultimul timp al echipei... funda? big grin