| DeathBat6661 a întrebat:

Imi poate da careva un site unde pot vedea live meciul Chelsea -Steaua Bucuresti? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Http://livetv.ru/en/

Aici poti vedea absolut orice meci, iti trebui instalat doar sopcast! Bafta!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca ai ca furnizor de internet RCS-RDS poti vedea meciul Steaua-Chelsea pe site-ul celor de la Digi Sport, la link-ul:
http://www.digisport.ro/Pages/TV/DigiSport+1
Daca nu, poti vedea meciul la tv la TVR 1, Digi Sport 1 sau Dolce Sport 1.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Il pofi vedea pe TVR! happy
Peace ♥

| LucianStroe a răspuns:

Meciul e Steaua - Chelsea si il poti vedea pe TVR!, Digi Sport 1 si Dolce Sport 1.