| Lup_Tudor_1911 a întrebat:

scuze pentru categorie,dar pentru intrebarea ce vreau sa o adresez nu exista categoria
mie imi place foarte mult fotbalul,imi puteti da niste ziare ca marca de ex,sau ceva mai bun-unde sa arete loturile echipelor,ce accidentari sunt,despre echipe,statistici,marcatori, atacanti. forma.etc etc

de ex meciul real madrid-rayo vallecano,sa spuna indisponibilii,forma jucatorilor,cine joaca cine nu,statistici,de ex daca unii jucatori sunt obositi si poate antrenoru va miza pe o rezerva,marcatori etc

Funda pentru cel care imi poate spune cateva sugestii, ca vreau neaparat sa stiu toate despre majoritatea echipelor importante din europaFUNDA PT RASP CORECT, DATI LINK VA ROG

1 răspuns:
| Lionelll a răspuns:

Nu exista un program sau vreun site anume, informatiile le culegi din ziare, site-urile cluburilor, statistici...