| KissPisy99 a întrebat:

Vreau sa iau cursuri de inot in Galati...Eu sunt eleva la Colegiu National "Vasile Alecsandri" si am auzit ca pentru elevi este gratis intrare in fiecare zi de la 15 pana la 17 ...Este adevarat? Daca nu, vreau sa stiu totusi tarifele si cate ore pe saptamana se fac si ce ne invata...
P. S pot merge si la alte bazine nu numai la candva ...deci puteti de informatii despre toate bazinele din Galati...va multumesc

Răspuns Câştigător
| cosminablabla a răspuns:

Locuiesc in Galati
Am un coleg care merge si bazinul la candva este deschis pentru public doar sambata si duminica doua ore.Nu stiu sigur programul.
Ai putea sa incerci si la Viva numai ca este mai scump sau la bazin de pe plaja Dunarea si iesi mai ieftin dar apa nu este foarte curata.
Unii prieteni se mai duc si in Braila si au spus ca este super ok.Te invata sa innoti si iti la inceput iti da colac.
nu stiu tarifele.
Sper ca te-am ajutat.:*

1 răspuns:
| tonic11 a răspuns:

Da este adevara, eu am facut inot si trebuiesa platesti pe luna 160 Lei.E foarte misto si profu' e de treaba