| niNNu a întrebat:

Vand role agresive razors genesys 7.1.Marimea 41-42. Putin folosite cu 350 lei.Detali id ninnu.kidz

4 răspunsuri:
| niNNu explică:

Nu am exagerat de lochappy.Le-am cumparat cu 200 Euro.Sunt role agresive nu de plimbat in parc tongue

| niNNu explică:

Da-mi add ninnu.kidz

| alesia_7300 a răspuns:

Nu crezi ca ai exagerat putin cu pretul? adica foarte mult...mai bine pnt. ca sunt folosite 50lei

| Raresh_3556 a răspuns:

Eu sunt dispus sa le cumpar.Dar as vrea sa vad mai intai cum arata si cat de folosite sunt si dupa aia mai vb despre pret.