| ElenaMaria201403 a întrebat:

Bună, vreau câteva păreri
a încercat cineva squat challenge? vreau sa stiu daca a dat rezultate vizibile
si mai am o intrebare pentru cele care au incercat si au slabit, ce ati mancat in aceste 30 de zile? Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Eu am incercat dar nu numai squats.Am mancat legume,fructe, salate, carne la cuptor nimic deosebit doar fara prajeli, dulciuri, bauturi carbogazoase...Iti recomand sa incerci si alte exercitii in combinatie cu squats urile happyAcuma depinde si drestructura ta fizica, normal...

| zzPufoseniaxx a răspuns:

Squaturile sunt o prostie... nu-ti maresc fundul doar iti lucreaza muschii.