| anamaria82726 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un sport(handball sau baschet)Asa deci cum gasesc un,, club,, pentru fete, începători, 15-16 ani? Sunt din Iasi

1 răspuns:
| irina4219 a răspuns:

La orice club vei vrea vreodata sa te inscrii... cauti pe net laughing. Eu asa m-am inscris la o scoala de dans. Cauta si tu pe google club/scoala de baschet/ handball Iasi, apoi intra pe un site care corespunde unei scoli/ unui club mai apropiat de casa ta, acolo iti va da un numar de telefon. Spune-i unuia din parinti/ tutori sa sune la acel numar si sa intrebe daca are si grupa ta de varsta. Daca da, inscrie-te si... distractie placuta!