| Zellen a întrebat:

Vreau sa mai slabesc la picioare, ce exercetii imi recomandati? big grin

5 răspunsuri:
| Radu-Andrei_Avieriţei_1992 a răspuns:

Alergatul

| neutrino a răspuns:

Alergari cat mai lungi si cat mai dese.

| NakaTaka a răspuns:

Genoflexiunile si Joggingul.

| anonimcuA a răspuns:

Alergari, fandari si genoflexiuni

| s3bycu a răspuns:

De regula, pentru a slabi, in orice parte a corpului doresti, trebuie sa ai in vedere in primul rand grija la alimentatie. Cand vine vorba de sport, alergarea, aerobicul sau alte eforturi aerobe sunt cele mai bune pentru subtierea picioarelor. Poti afla mai multe de pe blogul meu : https://www.facebook.com/cirdeiusebastian Bafta! :)