| forzasteaua a întrebat:

am 16 ani si sunt din Bucuresti, si vreau sa ma reapuc de sala de fitness, de care m-am lasat in mai anul trecut. Credeti ca mai am sanse ca, dupa 6-7 luni de sala ( timp in care imi refac conditia fizica) sa ma apuc de box sau kickbox? chiar imi doresc foarte mult. mai am sanse sa fac ceva de la aceasta varsta?

5 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Da,de ce nu? Avand in vedere ca, corpul tau e obisnuit cu anternament, daca spui ca ai mai fost la fitness, cred ca o sa isi revina repede si o sa te poti apuca de ce vrei tu.

| lpavel a răspuns:

Bine-nteles niciodata nu-i tarziu. Doar daca nu cumva vrei sa faci cariera din sportul acesta... atunci e c-am tarziu

| Makarovvv a răspuns:

Da ai sansa dar depinde cat de bun vrei sa fii sau daca vrei sa ai o cariera din asta! daca vr sfaturi contacteaza-ma

| WhMan a răspuns:

Frate nu stiu ce vedeti voi la kickboxing si la box. la box mai zici ca e un sport frumos. dar sa iei bataie in halul ala la kick. si daca tu zici ca nu o sa se intample asta pentru ca fac antrenamente calumea si o sa fiu bun gresesti cu fiecare om "batut" vin altii si mai grei. si pana la urma te printe unu in serii de crosee de nu o sa mai stii de tine. o sa pleci acasa cu maxilarul in mana. Parca sunteti sadomasochisti!

| Makarovvv a răspuns (pentru WhMan):

Are dreptate in felul lui in box ei multa batae, pana si ce mai excelenti sportivi iau bataie, mai bine incercati budokai sau capuera