| Madalina100000 a întrebat:

In urma cu 5 luni de zile m-am operat de apendicita. Credeti ca este ok sa ma apuc de sala? Adica, a trecut suficient timp de la operatie? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai așteaptă o lună, și la sală mergi pe ceva ușor până faci un an de la operație!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu, nu asa de usor eu zic sa mai ai rabdare macar 1-2 lunii.
Pa!

| zurick a răspuns:

Daca ai mai astepta 7 luni(adica un an de la operatie)n-ai mai avea nici un risc, insa daca te apuci acum riscul e mare.

| AnaM1 a răspuns:

NU. CLAR, NU! Operația încă nu s-a vindecat și poate să ți să rupă, și v-a trebuii să fii din nou operată