| Cineva153893 a întrebat:

Bună ziua. Întrebarea mea este, pot avea probleme dacă dau un cnp fals pe spatele biletului de pariuri sportive? Și că cnp-ul este necesar doar pentru a verifica dacă ai 18 ani? Sau trimit ceva la anaf? Si daca trimit, cat este suma pe care o trimit?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pot avea probleme dacă dau un cnp fals pe spatele biletului de pariuri"

scenariu: câșitgi și-ți cere cnp-ul să-ți dea banii. Și cnnp-ul NU corespunde!

așadar?

| johnnny123 a răspuns:

Pe lângă faptul că este ilegal, dacă se întâmplă să câștigi cum îți vei ridica banii dacă nu ai CNP-ul ăla?

| ReddY25 a răspuns:

Cred ca te-a lamurit Johnny

Răspuns utilizator avertizat
| maicalciobotaru a răspuns:

Hey Buna