| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, știți cumva dacă se difuzează formula 1 pe LookSport? Sunt la UPC și nu am DigiSport

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Marele Premiu de Formula 1 al Canadei, programat între 11 şi 13 iunie, a fost anulat pentru al doilea an consecutiv, din cauza pandemiei de coronavirus. În schimb, în aceeaşi perioadă va avea loc Marele Premiu al Turciei, pe Circuitul Istanbul Park.

Toate cursele din Formula 1 sunt transmise în direct pe Look Sport. În acest weekend este programat Marele Premiu al Portugaliei, pe Look Sport 3 şi Look 4K. Calificările sunt sâmbătă, de la ora 17:00, iar cursa este duminică, de la ora 17:00."

https://www.looksport.ro/......t-20146234

1 răspuns:
| Anonim172117 a răspuns (pentru dannyel86):

Mulțumesc frumos