| teemo2000 a întrebat:

Cine va transmite Formula 1 anul aceste? Tot la Digisport ramane? Sau este online?

Răspuns Câştigător
| Ensiferum a răspuns:

Pe dolce si digi Duminica la 4 incepe cursa la Albert parck, Melbourne, Australia

| teemo2000 explică (pentru Ensiferum):

Care canal?

| Ensiferum a răspuns (pentru teemo2000):

Pe Digisport1 si pe Dolcesport1

| teemo2000 explică (pentru Ensiferum):

De unde sti? In program nu scrie nimic despre F1.

| Ensiferum a răspuns (pentru teemo2000):

M-am informat in alte parti, am un preren care stie tot ce misca in Sport.

| teemo2000 explică (pentru Ensiferum):

Digi nu va transmite. Inca nu a cumoarat drepturile si costa in jur de 20 mil de euro. Deci probabil nu le va cumpara.

| Ensiferum a răspuns (pentru teemo2000):

Na bine treaba ta, fa cate anchete vrei, nu stiu fupa ce ai mai pus intrebarea, eu ti-am spus din surse sigure unde va fi difuzat, online cu siguranta nu e afisat inca.