| CarlaDdd a întrebat:

Bunaa! Sunt o fata de 15 ani si vreau sa ma apuc sa fac niste pătrățele pe abdomen. Sa am si eu un abdomen mai tonifiat. Întrebarea mea este daca imi oprește creșterea? Sunt destul de mică de înălțime, am 1, 50 si nu as vrea sa ramân asa.

2 răspunsuri:
| LFR a răspuns:

Nu are cum sa iti opreasca cresterea exercitiile pentru abdomen. Stai linistita si fa sport cat de mult posibil!

| GabiSpartanul a răspuns:

Nu iti opreste cresterea. Alearga min 5 min/zi si fa cate 50 abdomene/zi.