| Kanabiss a întrebat:

Daca ma apuc de sala (am 14 ani) ma opreste din cresterea in inaltime?!

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Daca faci exercitii in tip sezut, nu este o problema. Daca faci exercitii in picioare, ma refer la brate biceps, triceps, dorsal spate treapex, deltoizi, picioare, atuni vei incetini crestere in inaltime. Ca atare, cat mai putin cu greutayi mari si in picioare. Pentru crestere, priza de o bara si suspendat cat mai mult. Daca se poate sa-ti agheti ceva de picioare sa fie mai greu. Pa!

1 răspuns:
| 2PacalypseNow a răspuns:

Apucate de alergat de altceva ai timp de sala peste 2 ani