| Cris06 a întrebat:

As vrea sa mai slabesc si in special pe abdomen, sa am un abdomen tonifiat, dar fara patratele, cum pot face asta? Tin dieta dar la capitolul miscare ce as putea face?

2 răspunsuri:
| hibrid112 a răspuns:

In primul rand nu poti slabi doar la o parte a corpului. Corpu hotaraste singur unde se va lipsi de grasime.Pai pentru abdomen poti face cardio alergat, sarit coarda, inot, bicicleta si exerciti de intensitate marita.Bineinteles ai nevoie de o alimentatie corecta baftahappy

| miru12nika a răspuns:

Poti sa mananci de 3 ori pe zi cateva felii de lamaie
o sa ai un abdomen tonifiat