| anonim_4396 a întrebat:

Ca muschii sa se dezvolte optim si repede sunt indicate flotarile si alte chestii facute cu greutatea corpului sau gantere si chestii de genu'?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O combinatie intre cele 2 evident.

Doar cu flotari nu faci mare lucru, ca lucrezi doar 2 grupe de muschi serios ( restul nesemnificativ ) si lucrezi mereu cu aceeasi greutate.

Du-te la sala.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Iti recomand un canal de youtube al unui culturist profesionist roman. Canalul se numeste totul despre steroizi. Are acolo tot ce vrei si are si niste antrenamente foarte smechere. Acolo gasest tot ce vrei