| Shadow07 a întrebat:

Salut recent m-am apucat de un program de exercitii pentru pectorali fara gantere fara alte chestii doar greutatea corpului! Acolo zice ca de 3 ori pe saptamana sa fac aceste exercitii nu credeti ca este prea mult? sa fac luni si vineri tinand cont ca nu fac cu greutati? pot mari programul de 3 ori pe saptamana? Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Si mie imi place sa lucrez cu corpul meu si lucrez 1 data pe saptamana.

Cam asa :

- flotari intr-o mana, 3 serii
- flotari la paralele, 3 serii
- flotari la bara dreapta, 3 serii
- flotari cu saritura sau flotari diamant, 3 serii

Si la incheiere : frog stand, 3 serii a cate 30-40 de secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tractiunile la bara sunt cele mai bune. Multi zic ca sunt doar pentru spate, nu e adevarat.

| Gabi1335 a răspuns:

Eu zic ca este bine, de 2 ori pe saptamana tinand cont ca nu folosesti gantere, acestea fiind mai usoare decat greutatea corpului, ai putea sa faci de 3 ori.