| didutu13 a întrebat:

Hei TPU

peste cat timp ati crede voi ca se vor inventa steroizi care sa te faca mai puternic si sa iti dezvolte muschii dupa prima aplicare(adica sa nu mai ai nevoie de sala de forta si de chestii de genu)

Răspuns Câştigător
| NDC12 a răspuns:

Cine zice ca oamenii nu o sa mai faca sport,asta daca sa zicem o sa apara asa ceva,da sunt convins ca nu.

Eu merg la sala ca imi place, e cea mai mare pasiune, as sta toata ziua daca as putea, si nu vreau ca rezultatele sa apare de la o zi la alta, muncesc pentru ele, am rabdare si ambitie, de asta am nevoie nu de " steroizi care fac minuni ".

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Asta astepti tu?
Am mai citit un articol pe undeva cum ca s-a invetat pastila care iti aduce beneficiile sportului. Stam pe canapea, deschidem tv si luam pastila. O sa avem o viata plina de sport si foarte sanatoasa. Acelasi lucru cu steroizii daca ii iei si stai degeaba = 0. Probabil ca o sa simti efectele secundare happy

| didutu13 explică (pentru Goldenboy97):

Nu astept asata nici de cum dar mi-au spus niste prieteni de asta si acum gandindu-ma ca acest lucru va fi posibil peste vreo cativa ani ma gandeam cat nasoala va fi aceasta chestie care probabil va opri toti oamenii din a mai face sport, a merge la sala si a se antrena --practic va distruge toate placerile care ti le ofera sportul si antrenamentele (culturismul)

| Goldenboy97 a răspuns (pentru didutu13):

Calea usoara (steroizii) nu e neaparat cea mai buna, eu n-am auzit nimic despre vreo aparitie. Oricum daca va aparea evita sa te injectezi cu asa ceva.

| NDC12 a răspuns (pentru didutu13):

Cine zice ca oamenii nu o sa mai faca sport,asta daca sa zicem o sa apara asa ceva,da sunt convins ca nu.

Eu merg la sala ca imi place, e cea mai mare pasiune, as sta toata ziua daca as putea, si nu vreau ca rezultatele sa apare de la o zi la alta, muncesc pentru ele, am rabdare si ambitie, de asta am nevoie nu de " steroizi care fac minuni ".