| Lowsensitive a întrebat:

Buna TPU...Am 14 ani si as dori sa imi spuneti niste exercitii ce pot fi facute acasa fara haltere, gantere etc.care sa iti dezvolte muschii pieptului in special. Spuneti-mi si cum e cel mai recomandat sa fac va rog.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| catalin2098 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1s-FhbNtKU0
dar daca o sa faci aceleas exercitii in fiecare zi nu vei avea rezultte, muschii au nevoie de 48 de ore de odihna deci nu fa in fiecare zi, si cand faci trebuie sa simti antrenamentul, sa ai intensitate, fara pauze lungi intre exercitii, aproximativ 30-60 secunde.

17 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei tu e ceva de genul "cum sa conduc o masina fara sa ma urc in ea"

Copil mic... apuca-te de sah

| Joker11 a răspuns:

Abdominale,genoflectiuni,flotari si alergat.

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Incepi s afaci flotari 10 prima zi a doua zi 20 si tot asa. asatep funditabig grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru AsafteiAndreiDaniel):

Serios? asa faci muschi?

esti doar un COPIL MIC, nu?

| Lowsensitive explică (pentru AsafteiAndreiDaniel):

Cine scrie gresit nu primeste funda laughing)){glumeam}

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lowsensitive):

Copil mic, esti constient ca nu o sa faic muschi cu prostiile alea de exercitii, nu?

muschii se fac cu ALIMENTATIE SPECIALA ( asta conteaza peste 70 % ) si exercitii foarte diferite.

Apuca-te de sah

| Lowsensitive explică (pentru Cosmin86):

Mie imi spui copil mic?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lowsensitive):

Pai ce esti? vrei muschi doar cu niste exercitii de 2 bani, nu mentionezi nimic de alimentatie speciala

| Lowsensitive explică (pentru Cosmin86):

Asta nu e problema ta oricum.Imi spui mie copil mic, dar nu cred ca ai mai mult de 14 ani. Poate eu stiu despre alimentatia speciala si ma interesseaza exercitiile.Nu imi cobor intelectul meu la tine oricum limitatule ce esti!winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lowsensitive):

Vezi profilul meu, am 26 de ani si peste 1000 de raspunsuri castigatoare despre sport si nutritie

exact cum spuneam : COPIL MIC, vrea si el muschi fara gantere si haltere rolling on the floor

esti PENIBIL

| ℓσяєภยş a răspuns:

Flotari, alergat(fratemiu se trezeste la 9 si merge sa alerge vreo 2 ore cu un tovaras), genoflectiuni si sa mananci sanatos!

| Cosmin86 a răspuns (pentru ℓσяєภยş):

Cuvantul "genoflectiuni" nu exista

esti ANALFABET?

| ℓσяєภยş a răspuns (pentru Cosmin86):

Uite, mai ma gresesc si eu ca tot omul, nu sunt perfecta, si dupa cum observ si tu ai scris in loc de analfabeta, analfabet, deci nu ma corecta tu pe mine, in loc sa ne multumesti ca ne-am dat interesul pentru intrebarea ta tu ne critici. Daca stiam ce fel de om esti nu imi mai dadeam interesul sa-ti raspund la intrebare si in acelasi timp sa te si ajut!

| Cosmin86 a răspuns (pentru ℓσяєภยş):

Care "intrebarea ta"?

| Lowsensitive explică (pentru ℓσяєภยş):

De fapt e intrebarea mea.

| Lowsensitive explică:

Nu ma intereseaza cate fundite ai! Ce se va ajunge in lumea asta cu limitati ca tine care vad totul dintr-o singura perspectiva? Nu trebuie sa te superi atat ca nu ai primit o fundita sa stii.laughing

MULTI MUSCHI PUTINA MINTE te caracterizeaza cretinule!winking

| bobo13 a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cred ca e bine sa faci flotari.