| Raluka21 a întrebat:

Cam cat costa o bicicleta cu schimbator? P.S.: poate fii orice bicicleta, dar sa fie cu schimbator big grin.

Răspuns Câştigător
| AugustinFiltru a răspuns:

Cel mai mic pret 300 LEI
cel mai mare pret poate sa ajunga si la 10000LEI sau chiar mai mult
preturile care le zic sunt pentru cele noi

funda

2 răspunsuri:
| CostyBoss123 a răspuns:

Buna Raluka eu cand am fost mai mic am dat pe o bicicleta cu schimbator DHS 250 lei.Acum poate fi si mai putin si poate s-a mai scumpit.

| ElPocho a răspuns:

Depinde de la 200-1000 lei eu mi-am luat cu 500 lei are schimbator shimano e buna, parerea meabig grin