| lory_6999 a întrebat:

Cand incepe royal rumble din 2012 ca eu am auzit ca pe 29 ianuarie dar se pare ca nu a inceput! deci cine stie cand incepe?

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

De fapt a fost deja royal rumble, dar inca nu s-a difuzat si in Romania, urmeaza in 2 saptamani sa fie pe sport.ro si daca esti curios uitate aici
http://www.wwe.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar acum ar trebui sa fie pe sport.ro
A fost rumble-ul, la noi nu e in direct oricum, sheamus a castigat, vad ca s-a mai zis deja. happy

| DanielW a răspuns:

A fost in direct pe 29 ianuarie ora 8 seara (3 dimineata pentru noi), insa royal rumble este un eveniment PPV (adica platesti pentru a vedea). Romania, singura tara din europa care transmite evenimentele PPV fara costuri (pe sport.ro). insa nu sunt transmise direct, cred ca va fi la televizor undeva pe 10-15 februarie. castigator a fost sheamus care l-a eliminat ultimul pe chris jericho

| VladinoFun a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar royal rumble a fost deja ieri... doar ca la noi in tara apare mai tarziu de obicei cu vreo 1 sau 2 saptamani intarziere pe sport.ro, daca ai nevoie de rezultate ti le pot zice in mare parte big grin

| AmenoTheGreat a răspuns:

De fapt royal rumble a fost, castigator sheamus din pacate, numai ca pana cand il da pe sport.ro,mai asteptam vreo doua saptamani, eu cred ca nu e corectrolling on the floor au derptate toti de aici