| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Cand vreau sa intru pe metin2ro imi apare o eroare: dezarhivarea nu a reusit. Fisierul nu a putut fi descarcat Errorcode 2 status 404. configuratia nu a putut fi deschisa din remote. Ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Northwind a răspuns:

Sterge tot ce are legatura cu Metin2Ro din Pc' si downloadeaza'l din nou. Este singura metoda. Dar daca nu merge si de data aceasta, inceamna ca e din cauza calculatorului tauu si va trebui sa iti reinstalezi Windows'ul ( poate ai primit virusi de la diferite jocuri sau chestii downloadate) Bafta! :*

4 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Instaleaza Net Framework 4.00.
Sau Net Framework 3.5, depinde ce windows ai.
( Ai gresit categoria.)

| Cristian_Florin_1997_cJrE a răspuns (pentru Wehes):

Daca ai win 7 ce tragi?

| Culturism69 a răspuns (pentru Cristian_Florin_1997_cJrE):

4.00 sau 4.5

| Wehes a răspuns (pentru Cristian_Florin_1997_cJrE):

Incearca 4.00.