| Alina_Gradinariu_1979 a întrebat:

Care e mai buna Steaua Bucuresti sau Astra Giurgiu?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Steaua e steaua...dar cu un cioban analfabet la conducere nimic nu e sigur

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Avand in vedere ca Steaua a castigat campionatul de 25 de ori, cred ca este destul de evident, dar toate echipele se lupta pentru acest trofeu, asa ca, de ce nu la anul sa castige Astra campionatul.
O zi frumoasa sa aihappy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Normal ca Steaua! De ce? Pai a luat titlul 2 ani la rand si are un lot foarte bun. Astra a luat cupa, dar 120 nu ne-au dat gol.
Ma bucur ca singura problema a Stelei a fost indepartata si anume Reghe care era prea arogant in ultimul timp

| AdrianaBacescu a răspuns:

Niciuna

| elis1999 a răspuns:

Astra giurgiu petru ca este buna si anbitioasa

| Roll_Catalin_1905 a răspuns:

Din punct de vedere steaua este mai buna dar astra giurgiu are vointa ca sa castige fiecare meci!