| Aiom a întrebat:

Care echipa de fotbal e mai buna? Fc Petrolul Ploiesti sau Fc Steaua Bucuresti?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

ăstia de la cablu că au tăiat din grilă loock tv, ăstia sint cei mai buni.

| vocea a răspuns:

Fc petrolul

| AdrianaBacescu a răspuns:

Niciuna.

| ShadoWCrist a răspuns:

Fc Steaua Bucuresti, Fc Steaua Bucuresti! Petrolul este praf, crede-ma.

| doggy123 a răspuns:

Steaua Bucuresti compara rezultatele celor 2 echipe di ultimii ani si de acum si vei vedea

| BlueEyesBoy a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa compari Petrolul cu Steaua, clar si absolut Steaua este peste toate echipele din Romania.

| Costi06 a răspuns:

Steaua Bucuresti. Si din punct de vedere al lotului, al rezultatelor, al traditiei. Totusi Steaua e cea mai titrata echipa a Romaniei, are cele mai multe titluri, cele mai multe cupe, cele mai multe supercupe, o cupa a Cupa Campionilor Europeni, o Supercupa a Europei, si o alta finala a Cupei Campionilor Europeni, si o finala a Cupei Intercontinentale.
Are mereu cei mai multi jucatori convocati la loturile nationale si e si cea mai potenta financiar echipa a Romaniei.
Zilele astea citeam ca valoare rezervelor Stelei este mai mare decar primul 11 al Petrolului!