| Razvan03Andrei a întrebat:

Care este cel mai bun site cu pronosticuri la fotbal?

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| KazakZtan a răspuns:

Pariori.ro

| ionupo a răspuns:

Eu sunt abonat la un site de predictii sportive si primesc in fiecare zi pe email un singur meci pe care-l joc.Este vorba despre www.eFootballTips.com Are si varianta in limba romana. Iti spun doar ca la ultimele 15 tips-uri a avut doar 2 ratate. La fiecare meci primesc pe email si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. Succes! :)

| andru007 a răspuns:

Gsp.ro

| sorinstefan a răspuns:

Www.1x2sport.com. Dar trebuie sa faci o selectie si sa respecti regulile de gestionare a banilor. Nu lua biletul ca atare ci trebuie sa-l studiezi si sa-l imbunatatesti.

| MarcoF a răspuns:

Www.ponturi-bune.ro - ponturi pariuri online / unul dintre cele mai complexe.
www.tipzor.com - analize si oferte in engleza in general pentru casele de pariuri mari din Europa

| Casalotu_Jean_1976 a răspuns:

Eu folosesc de 1 an www.bettinginside.ro. Are analize de meciuri, biletul zilei