| Asasin2012 a întrebat:

Care ii mai tare dintre echipele de fotbal : Barca sau real= iar apoi Dinamo Sau Steauahappy

6 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Dupa parerea mea Barcelona este mai buna decat Real Madrid pentru ca se vede clar, dupa felul cum joaca. Jucatorii Barcelonei joaca in pase, doar Messi, Iniesta si Xavi ce mai dribleaza fiindca au experienta. De exemplu in meciul din data de 18 ianuarie 2012 cand a jucat Real Madrid cu Barcelona a castigat Barcelona cu 2-1. In momentul de fata clar Barcelona este mai buna decat Real, asta e parerea mea. Iar dintre Steaua si Dinamo, recunosc ca Steaua e mai buna, chiar daca tin cu Dinamo. Dar este mai buna fiindca are jucatori buni si valorosi. Astea sunt parerile mele acum de tine depinde la cine dai funda happy

| PredatoR a răspuns:

Real e mai tare ca barca
Steaua e mai tare ca Dinamo! Forta STEAUA!

| GreenB0y a răspuns:

REAL MADRID este CLAR cea mai buna iar STEAUA este CLAR mai buna decat dinamo

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Simplu ca buna ziua, deci Real Madrid e mai tare ca Barca si Steaua ca Dinamo

| Asasin2012 explică:

Eu tin cu Dinamo si Real Madrid happy voi credeti ca barca e cea mai tare e real ronaldo e mai bun ca messi happy credeti ce vreti nu conta ca messi a luat balonul de aur happy dar din a cui ajutor ronaldo trebuia sal ia pe drept ca el big grin nu a dat goluri din pase primite el a luat pe cont propriu facea driblinguri

| Виoрикутза12 a răspuns:

La prima cred ca este burca.iar la adoua este dinamobig grinbig grin:d