| 123jojo123 a întrebat:

Cat a fost scorul aseara dintre Steaua-Astra?
^_^

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Dupa 90 de minute si prelungiri, tabela arata scorul de 1-1, pentru Steaua marcand Chipciu, iar pentru Astra Enache.La penalty-uri a fost 5-3 pentru Astra, Filip fiind singurul care a ratat.
O seara buna.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-1 ( timp regulamentar + prelungiri ) si 5-3 la penalty pentru Astra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 90 min., scorul a fost 1 - 1, pentru Steaua a marcat Chipciu, in prelungirile primei reprize, dintr-un assist frumos al lui Tanase, iar pentru Astra, a marcat Enache, cu capul, pe spate, din coltul drept al careului de 6 m, Prepelita scotandu-l din offside, in reprizele de prelungire nu s-a marcat, iar la penalty - uri a fost 5 - 4, pentru Astra, Arlauskis n-a aparat nimic, iar Filip trage prost si Lung pareaza al III - lea penalty. Aici ai toata desfasurarea meciului : http://www.prosport.ro/......-12930741.

| gingergirl1 a răspuns:

Astra a batut la penalty-uri sad

| gicaputinica a răspuns:

1:1 (3-5) dupa 11 metri

| Alphaking a răspuns:

In 90 min., scorul a fost 1 - 1, pentru Steaua a marcat Chipciu, in prelungirile primei reprize, dintr-un assist frumos al lui Tanase, iar pentru Astra, a marcat Enache, cu capul, pe spate, din coltul drept al careului de 6 m, Prepelita scotandu-l din offside, in reprizele de prelungire nu s-a marcat, iar la penalty - uri a fost 5 - 3, pentru Astra, Arlauskis n-a aparat nimic, iar Filip trage prost si Lung pareaza al III - lea penalty. Aici ai toata desfasurarea meciului : http://www.prosport.ro/......-12930741.

| Ionutzz123 a răspuns:

1-1 si la penaltyuri a fost 5-4 pentru astra

| AchimAlin a răspuns:

1-1sadtimp regulamentar).
Penalty:5-3(Pentru Astra), in sfarsit Steaua este pusa cu botu pe labe, ca se credeau prea buni.

| Olteanu_Adrian_1997 a răspuns:

Astra a încheiat conturile după 1-1 şi 5-3 la loviturile de departajare. Pentru roş-albaştrii au tras numai stângaci iar Filip a ratat. Budescu a marcat golul decisiv şi giurgiuvenii si-au adăugat în vitrină prima Supercupă a României.