| radish a întrebat:

Cat costa abonamentul pentru o luna la sala de forta? Funda...happy

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Intre 50 lei si 100...

| 1Mihai1 a răspuns:

Până în 60 lei fără antrenor.

| AdamLevine a răspuns:

Depinde de sala, cel mai ieftin am vazut cu 50 lei, insa rar gasesti, am vazut si u 80 pana la 250 lei.

Asta depinde cu ce echipament e dotata fiecare, daca au instructor sau nu, daca au spa sau saunalaughing..Depinde...

| lety160 a răspuns:

Depinde...in general in prima parte a zilei e mai ieftin. poate incepe de la 50 de lei..si ajunge si la 100 depinde si de numarul de sedinte