| anonim_4396 a întrebat:

Cat credeti ca va fi scorul final al partidei Steaua-Cfr Cluj? Funda pentru. raspunsul corect! Hai CFR (Campionii Fotbalului Romanesc)!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Victorie Steaua la un gol sau egal.
Si CFR Cluj nu este campiona fotbalului romanesc, este doar actuala campioana. Daca o echipa se poate numi "campiona fotbalului romanesc", in sensul de cea mai buna echipa din toate timpurile, aceasta este Steaua. Asa ne spune statistica si aceasta este obiectiva. Numai bine!

| Bacemi a răspuns:

3-1

| Peter28 a răspuns:

Eu zic ca se va termina cu 2-1 pentru Steaua. Parerea mea.
P.S: Sunt stelist! Fortza STEAUA!

| stefanfanu a răspuns:

2-1 pentru steaua.Stiu ca tii cu clujul dar asta ehee hee

| alextom70 a răspuns:

2-2

| alex4568 a răspuns:

2 -1 pentru CFR