| ww_6698 a întrebat:

Ce echipa de football ati alege dintre Steaua si Craiova?

11 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua

| mada1 a răspuns:

O iubire alb albastra la craiova e mereu. prietenii stiu de ce.cred ca esti un pusti de 12-13 ani.si ai auzit si tu de steua si gata. stai putin sa-ti explic o chestie.1) sti cine a "deschis drumurile europene"1981-1982 daca nu ma insel. cand camataru si cartu jucau fotbal nu ca tanase si dica.ca tot zici ca poate da steua 5 goluri craiovei.ia spune cat s-a terminat acum in retur.1-0 daca nu ma insel.si sper ca nu uti meciul din tur in care craiova trebuia sa castige lejer.dar "domnul " onicas (onicash) a avut o valiza mare si s-a opus.si vorbind despre palmaresul stelei.care intr-adevar a luat cupa campionilor.dar as vrea sa-mi spui daca sti.de unde au plecat jucatorii care au jucat atunci. daca nu sti, iti spun eu:au fost pui de lei.si as mai avea de spus inca ceva si gata.imnurile.cata diferenta e.cata diferenta e intre imnul craiovei compus de paunescu.si top-top -top tarap al stelei.hai bafta. deci craiova :X

| andrei_1403 a răspuns:

Alege cu sufletul

| danypoli95 a răspuns:

Timisoara.tongue

| RedBullV a răspuns:

Steaua

| ΛᄂΣX a răspuns:

Steaua

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Craiovaalaughing (credlaughing )

| cip11223 a răspuns:

Esti fica lui Sorin Cartu? ZiC SA ti cu craiova pentru ca tatal tau a lucrat acolo

| ɹαℓυ a răspuns:

Steaua big grin

| PrieteniiŞtiuDeCe a răspuns:

Steaua fara nici un fel de razgandire.Are un trecut mult mai valoros ca si Craiova, iar la ora actuala trebuie sa recunoastem le poate da Craiovei si 5 goluri.

| tarebossu a răspuns:

Craiova. In vene am sange alb-albastru.