| compaq15 a întrebat:

Ce echipa sa-mi iau la pes 2011? in afara de barcelona si real madrid... nu vreau echipe de top, vrea echipa cu echipament misto. va salut

Răspuns Câştigător
| Z4z4 a răspuns:

Sporting Lisabona
Inter Milano... depinde daca echipamentul are acel sarpe albastru pe culoarea alba
Marseille are un echipament tare l-am vazut in meciul cu Manchester United
Flamengo are un echipament frumos ma refer la cel de deplasare cu negru si rosu
PSV Eindhoven echipamentul tot cel de deplasare

acum nu stiu daca este echipa aceasta in fifa 2011 poate la japoni sau korea vezi. dar au un echipament bestial mov despre care se zice ca ar trebui sa hipnotizeze adversarul. numele echipei este Sanfrecce Hiroshima

mi unu imi plac toate... funda?

3 răspunsuri:
| AxelTerner a răspuns:

Dinamo,CFR,UrzicenilaughingGLM
Malaga,Sporting lisabona, Chelsea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malaga

| stelistul98 a răspuns:

Malaga sau Marseille