| obsercvayr a întrebat:

Ce exerciti stiti la barbati pentru grasime abdominala? Vreau sa dispara. happy Ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| dragos38 a răspuns:

Grasimea, se reduce dar nu dispare niciodata, deoarece este indispensabila organismului.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatie+Cardiowinking

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Abdomene,alimentatie sanatoasa, si fara mancare dupa 6 seara

| ArmywCode a răspuns:

Cate 30-40 abdomene zilnic.Da roade...iti spun din propria experientawinking

| ToaderAndrei a răspuns:

Du-te si intreaba un medic

| QAndreyQ a răspuns:

Prietene fii atent iti trebuie un program in fiecare seara fa chestile astea http://www.youtube.com/watch?v=oUm4MHEeFCY sunt foarte bune le-am incercat si eu si or dat roade mananca sanatos cardio si daca poti esti mai barbat ia un ou crud spargel baga numa albusul intr-un pahar pune lapte amesteca cu o banana ai grija sa amesteci bine banana sa nu te ineci e mai preferat la blender beal dupa fiecare antrenament si o sa elimini si grasimea si faci si patratele :D salut