| Lipsa47 a întrebat:

Ce exerciti sunt pentru a dezvolta muschi la piept? dar fara haltera sau gantera

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Flotari la greuwinking

| adutzz a răspuns:

Buna, eu stiu ca flotarile ajuta foarte mult sau si flotarile pe scaune, asta insemnand sa-ti pui o mana pe un scaun si cealalta pe altul si sa iti lasi pieptul in jos intre ele.

| klau95 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM sunt bune, daca nu incepe si tu cu flotari normale 10-15 pentru inceput si cu serii nu uita.
Si cel mai important manaca ceva sa contina proteine in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai la indemana exercitii pentru piept(si nu numai)sunt flotarile.Inepe usor, cu 15-10/zi si avanseaza treptat la 70-80/zi,chiar si mai multe daca consideri ca este nevoie. Poti lua o pauza de 1-2 zile, o data pe saptamana(in weekend, spre exemplu). Succes.