| alexpuya62 a întrebat:

Am de ales intro gantera de 5 kilograme si o haltera de 25kilograme care sa o aleg pentru a face muschi?

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu pui muschi cu o gantera/haltera amarata

apuca-te de sah

| RexCuParuCret a răspuns (pentru Cosmin86):

Vrei sa ridice gantere cu mintea?

| Cosmin86 a răspuns (pentru RexCuParuCret):

Eram ironic

| butuc55 a răspuns (pentru Cosmin86):

laughing) tare comentul si adevarat du-te lasa sala daca vrei muschilaughing gg mi-ai inveselit ziualaughing)rolling on the floor)

| RexCuParuCret a răspuns (pentru Cosmin86):

Stiuhappy

| boyboyplayboy99 a răspuns:

Esential ar fi sa le iei pe amandoua. cu gantera de 5 faci la inceput, iar cu haltera de 25 faci dup-aia.
P.S. din punctul meu de vedere ar trebui sa iti gantere sau haltere reglabile, nu fixe happy

| Toxyku a răspuns:

Pai incepi prima data cu ce de 5kg pana te incalzesti si dupa cu cea de 25 kg.

| Parkour26 a răspuns:

Pai cea de 25 o ridici careva ori si apoi nu mai poti da mai bine cea e 5 c ao fi mai usoara da o ridici mai multe ori