| Edyss10X a întrebat:

Ce exerciţii aș putea să fac ca să mă,, întăresc`` la flotări? Să le pot face corect? Dar la aceale cu bătaie din palme?

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Lucreaza tricepsu si pieptul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa faci asa de usor flotari si sa bati din palme..Iti recomand sa te apuci de un sport care te rupe dar te face puternic eu iti recomand rugby si in plus conteaza mai mult alimentatia decat exercitiile trebuie sa mananci carne sa bei oua crude etc...In general mananca tot ce cotine protein multa bafta

| Matrixy a răspuns:

Incearca sa faci flotari (cum poti), pana ti se dau muschii (antreneaza-te cit mai mult).Iar cand vei putea sa faci flotari, vei putea si cu batai din palme.