| leeya a întrebat:

Ce fel de aruncare are la handbal are sanse cele mai mari sa ajunga in poarta?

Răspuns Câştigător
| SKillerQSama a răspuns:

Incearca sa arunci mai mult pe colt cu putere dar esential cand arunci arunca mai mult in pamant prin saritura. eu asa fac si prin lateral. la mine merge. plz funda

4 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

De preferat o aruncare puternica pe orice colt al portii de preferat pe coltul opus in care esti sau chiar la coltul scurt daca dai puternic

| criss89 a răspuns:

Buna, in principiu ar fi nevoie de o aruncare puternica plasata la colturi sau cu solul pentru ca va fi deviata in poarta

| geo4ever a răspuns:

Poti arunca cu putere in colturile portii sau daca portarul este scund, undeva unde sa nu ajunga. sper ca te-am ajutat:*

| alexs99 a răspuns:

O aruncare care este aproape imposibil de scos de portar este una cu pamantul sau bine plasata.