| Cirjan_Robert_1997 a întrebat:

Ce inaltime ar trebui sa am pentru a face fata ca portar am aproape 1.70 si cam ce trebuie ca sa mai cresc?

Răspuns Câştigător
| thr93 a răspuns:

Cati ani ai? Oricum daca esti agil nu vei avea probleme. Vei creste in inaltime pana pe la 20-21 de ani.

6 răspunsuri:
| HinaOnBike a răspuns:

Pai,nu mai e nevoie sa cresti.Ideea e ca nu trebuie sa fii neaparat mai inalta, ci mai rapida, sau elastica.Totusi,ai inaltimea potrivita big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru HinaOnBike):

Ai raspuns ca sa te afli in treaba.Nici macar nu ti-ai dat seama ca raspunsul tau este adresat unui baiat, nu unei fete.

| HinaOnBike a răspuns (pentru darrio2007):

Nu am observat, si imi cer scuze, dar ce te bagi tu?

| darrio2007 a răspuns (pentru HinaOnBike):

Dumneavoastra,fetito.Am nepoti de varsta ta.Si nu te supara ca ti-am atras atentia.Se vede cat de neatenti sunt unii.De asta va duceti cu fituici la examene.Pentru ca nu sunteti atenti la ce se scrie sau la ce vi se spune.

| DanVi a răspuns:

Pentru un baiat 170cm este putin, eu de exemplu am 169cm si lucrez asupra mea, iti sfatui si tie sa lucrezi asupra ta, incearca sa te ridici la bara si sa sari coarda, alergatul de asemenea este un lucru bun

| RyanFlame98 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea