| Smookie9 a întrebat:

Ce inseamna DR la pariuri sportive?
Ex:49102 DR/Pescara-Juventus 2
Nu stiu sigur daca inseamna ca in a 2-a repriza se vor marca mai multe goluri decat in prima sau ca juventus va marca mai multe goluri in a 2a repriza decat pescara. Ajutor va rog
*Scuze pentru categorie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca a 2-a repriza o sa fie castigata de Juventus...
indiferent de scorul de la pauza in repriza a 2 a Juventus o sa marcheze mai multe goluri decat Pescara...
poate sa fie 10-0 pentru Pescara la pauza, daca se termina 10-1 a iesit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se marcheaza nimic de genul asta la Dragoste si sex.Numai bine.

| chazz a răspuns:

Si eu bag la pariuri happy si da Pescara 1 - 6 Juventus