| butuc55 a întrebat:

Ce inseamna la pariuri sportive (publicbet) x/1 sau x/2 nu x2 sau x1.Dau funda.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

X/1 inseama la pauza x(adica egal) si la final bate 1(prima echipa)
x/2 inseamna la pauza x si la final bate echipa a 2.
Si un sfat: lasa-te de pariuri happy sunt paguboase
bafta

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

X/1-la pauza va fi egal, la final va castiga echipa gazda(sau prima echipa daca se joaca pe teren neutru, de exemplu la un turneu final de Campionat Mondial;
X/2-la pauza egal, iar la final castiga echipa oaspete;
Mai sunt si alte astfel de metode, gen 1/1(1 pauza/1 final), X/angryegal pauza, egal final), 2/angrycastiga echipa oaspete prima repriza/egal la final) etc.