| gogufabiancristian2013 a întrebat:

Ce inseamna sansa 10% la sky bets pariuri sportive, dau funda.

1 răspuns:
| mrhellen a răspuns:

Trebuie sa pariezi minim 11 meciuri de cota minima 1.30 fiecare, iar in situatia in care pierzi un singur meci, atunci vei primi 10% din produsul cotelor meciurilor pronosticate corect si miza biletului.
Pariul SANSA este valabil numai pentru bilete simple, bilete ce contin o singura varianta. Nu se accepta bilete ce contin combinatii sau grupe.