| Hanu16 a întrebat:

Ce însemne la pariuri sportive g3 si ce trebuie sa fac sa îmi iasă biletul?

2 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Echipa gazda marcheaza minim 3 goluri eu asa stiu

| InteractiV a răspuns:

Depinde de casa de pariuri. Unele case de pariuri au propriile variante de pariuri pe care trebuie sa le cunosti ca sa reusesti, iti las mai jos cateva variante de pariuri.
1- victorie echipa de acasa
2- victorie echipa deplasare
1x - victorie echipa de acasa sau egal
2x -- victorie echipa din deplasare sau egal
x- egal
GG- Ambele echipe marcheaza
GG p2.5 Ambele echipe marcheaza si vor fi peste 2.5 goluri in meci.
De asemenea p2.5/p 3.5 si asa mai departe reprezinta numarul de goluri in meci
12 - Una dintre echipe castiga meciul
1 pauza 2 final - Echipa de acasa conduce la pauza, echipa din deplasare castiga la finalul meciului
Astea sunt diferitele variante de pariat, funda?