| Anonymus4 a întrebat:

Ce jucatori romani o sa joace la meciul de deschidere euro 2016 nu vreau toata echipa cinci jucatori

Răspuns Câştigător
| AlupoaeAndrei a răspuns:

Alibec, Pantilimon, Rat, Matel, Moti, Chiriches

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De unde sa stim noi ce are in minte selectionerul? Nici macar el nu stie, in momentul asta, ce echipa va trimite in teren. Acest lucru se face, cel mai devreme, cu 2-3 zile inainte de meci, iar oficial apare cu aproximativ o ora inainte. Noi nu putem decat sa anticipam. Eu i-as vedea pe Tatarusanu, Rat, Chiriches, Stanciu, Andone titulari (ca tot mi-ai spus ca vrei 5 jucatori).

| Anonymus4 explică:

Merci!