| FlrCS2200 a întrebat:

Salut, joc de 3 ani League of Legends si as vrea sa fac o echipa cam de 7 membri, caut jucatori romani, nu vreau prieteni straini sau altceva.Cautati-ma pe LoL:SauOS

Răspuns Câştigător
| teo_7965 a răspuns:

Trrenty este numele meu, si acum imi reinstalam lol-ul si voi incerca sa joc cu gamebooster

6 răspunsuri:
| teo_7965 a răspuns:

In primul rand nu mai cauta pe TPU, ca aici sunt numa ratati care se joaca metin2, si in al doilea eu as vrea sa ma alatur echipei(joc de 2 ani)dar am pc-ul prea wooden broken heart bafta la cautat

| FlrCS2200 explică (pentru teo_7965):

Pai reinstaleaza-ti windows-ul

| FlrCS2200 explică (pentru teo_7965):

Da-mi numele tau

| FlrCS2200 explică (pentru teo_7965):

Ok

| teo_7965 a răspuns (pentru FlrCS2200):

Trrenty este numele meu, si acum imi reinstalam lol-ul si voi incerca sa joc cu gamebooster

| Justananonim a răspuns:

Trimite-mi un mess cu skypeul tau si numele ingame xD joc de 5 luni si de 4 luni in ranked si bannat pentru RAGE MORE RAGE MORE si acuma mi-am facut cont nou... era si eu aproape de gold 5sad silver 1 si 89 points

| FlrCS2200 explică (pentru Justananonim):

Trebuie sa-mi iau casti noi, deci nu pot folosi Skype, si numele meu este:SauOS