| obsercvayr a întrebat:

Ce lovitura este mai puternica? pumn sub barbie, upercut sau croseu?

10 răspunsuri:
| Lolo101 a răspuns:

Pumn sub barbie,. Clar omul ala moare

| fuzzer a răspuns:

Pumn sub barbie, depinde si cu ce forta lovestu adversarul, ca pote fi letal impactul.

| mihnea123abc a răspuns:

Pumnul sub barbie este upercut si nu e una mai puternica trebuie sa dai tu cu putere

| NameoftheCentury a răspuns:

Pai pumn sub barbie sau upercut e acelasi lucru, deci upercut mai puternic.

| Nickname1890 a răspuns:

Pumn sub barbie = upercut.

Iar in general daca vorbim strict de forta care poate fii aplicata in lovitura, croseul este mai puternic.

| obsercvayr explică:

Pana la urma este upercut = pumn sub barbie cea mai puternica?

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cred ca uppercut-ul este mortal (in cazul in care se loveste cu mana libera). Am impresia ca este un nerv foarte senzibil in zona barbiei.
Oricum ambele sunt puternice!

| GigiDin13 a răspuns:

Pumnul sub barbie daca i-ai prins limba e ca si mort

| CIIPRIANNn a răspuns:

Cel mai puternic este pumn sub barbie.

| Mocanu_Sorin_1980 a răspuns:

De ce naiba vorbiti mai frate daca nu stiti? Nu va mai dati aiurea cu parerea! Cea mai PUTERNICA lovitura din box este CROSEUL DE STANGA sau LEFT HOOK (pe englezeste).