| alexionut45 a întrebat:

cum imi pot perfectiona lovitura de pumn?

5 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Flotari in pumn pentru intarirea pumnilor
lovituri la sac de box pentru forta si rezistenta

| StefanCristi55 a răspuns:

Exersand

| Sherlockdima a răspuns:

Pentru a mari lovitrura cu pumnul trebuie sa te antrenezi exersind niste exercite te felul: flotari in pumni, intr-o mina etc. Cind vezi ca iti este usor rogi pe cineva sa-ti puie niste greutati pe spate, in felul acesta iti antrenezi tricepsul.

| cristiRMD a răspuns:

Buna fa flotari in pumni bate grusa in fiecare zi exercitii cu pumnul etc

| VP99 a răspuns:

Pentru inceput iti trebuie un sac de box de piele... lovituri ritmice si nu puternice pentru ca iti distrugi pumnul, flotari in pumni faci numai dupa ce te-ai antrenat putin cu sacul de box