| Jawsz a întrebat:

Ce metode imi recomandati pentru a mă înălța?

9 răspunsuri:
| WhOo a răspuns:

Apucate de un sport de preferat ar fi baschet sau de inot, inotul iti dezvolta toti muschii

Bula
| Bula a răspuns:

Balon cu aer cald.

| catalinus13 a răspuns:

Asta depinde de genetica ta si a familiei tale daca parintii tai sunt mari de statura si tu o sa fi daca nu nu o sa fii eu stiu ca asa functioneaza sau un membru din familie

| Dinicuvskoskinveinsteigar a răspuns:

Salut. Tine si de parintii tai. Dar poti face un sport pentru a te inalta mai 'repede'. De preferat sunt inotul si basketul deoarece te dezvolti foarte mult fizic si psihic. Bafta!

| PATRICIAANAMARIA a răspuns:

Pai asta depinde de membrii familiei tale. Dar daca ti mortis sa te inalti incearca sa te intinzi dimineata cat poti de tare (la mine a mers 5 cm am crescut intr-o luna). Incearca sa faci baschet, volei, inot etc. Sporturi in general. Sper ca te-am ajutat. A... si mananca sanatos. Multe sucuri de fructe.

| ThePowerlifter a răspuns (pentru PATRICIAANAMARIA):

Ce legatura are sucul de fructe cu cresterea?

| ThePowerlifter a răspuns (pentru PATRICIAANAMARIA):

Nu ai cum, e genetic

| Gabriel_Tudor_2002 a răspuns:

Inaltimea nu tine de un exercitiu. Crezi ca cei scunzi nu ar stii un exercitiu de a se inalta? Asta tine de genitica nu ai ce face.