| Alexaazaa a întrebat:

Vreau sa slabesc rapid! Ce metode imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 2008anonim2008 a răspuns:

In primul rand iti poti da seama daca esti o persoana supraponderala daca in timpul mersului picioarele se ating. Acum, daca nu vrei sa mergi la nutritionist deoarece costa mult, poti manca putin dar consistent, iar doua obtiuni bune ar fi sa mananci ciorba de legume sau mamaliga cu iaurt (nu brânză sau smantana). Dar in principiu sportul ar fi cea mai inteleapta alegere

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat