| MloveM a întrebat:

am 14 ani si as dori sa cresc in inaltime! am 1.50-1.60! as dori sa-mi recomandati alimente ...sau alte metode prin care ma pot inalta!kiss":angryfundita)...

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Ceau...zic sa te apuci de un sport cum ar fi:football,handball si din astea cu sarituri si aruncari:d
Iar cu alimentatia nu e chiar o problema! conteaza sa mananci sanatos adica mai multe fructe si legume,mai putine chips-uri,coca cola si zeci de batoane de ciocolata!
Nu zice nimeni sa nu manaci ca na, suntem copii, dar cat mai potzinewinking:*
Sper ca te-am ajutat:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rabda ca mai ai de crescut pana la vreo 20 si ceva de ani.

| 0rlando a răspuns:

Baschet, calciu, multivitamine și mâncare... fară junk food, adică doar ce gătește mama.