| Jelavjc a întrebat:

Ce moderator e nene Radu Naum, ii întreabă pe moderatori ceva despre un subiect apoi nu e de acord cu părerea lor și ii ia la rost? Pai de ce ii mai întreabă? E părerea lor proprie, lol

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pai e, o discutie in contradictoriu genereaza conflict, si altfel discuti cand esti in conflict, altfel, te trezeste ca la ce spune unul, celalat spune doar "Da!", "Da!", si conversatia nu are viata. Nu ai observat ca discutiile in contradictoriu sunt cele mai pline de viata? Asta se vrea, deci Radu Naum nu e prost.

| Jelavjc explică:

Pe invitați